Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LuLa

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 3:54 pm    Temat postu: Włosy oklapłe i... Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc!
Poje włosy po umyciu są śliczne, puszyste, lśniące, mięciutkie, gładkie. Ale po ok. 1 dniu włosy stają się oklapłe, chociaż nadal lśnią, są troszkę szorstkie. Według mnie wyglądają jak przetłuszczone (mam włosy w kolorze ciemny blond, jasne na końcach (nie rozjaśniane) wiem, że kolor taki nawet fajny (mówią mi to wszyscy chyba... Embarassed , ale wolę zwykły niż te dziwne włosy w ładnym kolorze...)! Moje mycie wygląda tak:
mocze włosy, myję głowę szamponem. spłukuję. powtarzam, ale dodaję masaż skóry. spłukuję (cały czas letnią wodą). nakładam maskę lub odżywkę (maska 1 raz w tygodniu, włosy myję co 2-3 dni.). spłukuję. potem płuczę włosy zimną wodą. nie suszę. nie faluję (prostownicy nie używam, bo mam włosy proste Very Happy ) co ma robić? może czegoś używać specjalnego? mam tak od zawsze, więc to nie chodzi o szampon, maskę czy odżywkę. ale teraz jest lepiej, odkąd je zregenerowałam mi się nie rozdwajają. chociaż tyle.
co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sponsor forum

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
kaczkjus
Site Admin

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może użyj maski kub szamponu dodającego objętości. Jeśli włosy są oklapnięte możesz też użyć kosmetyków podnoszących włosy u nasady, np. pianki czy wosku.
Powrót do góry
smakulaa

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zastosowałabym produkt który zwiększy objętość, podniesie włos od nasady, co sprawi że nie będą oklapłe Sad. fajnym produktem jest VOLUME- SPRAY firmy LOTON. Ułożona fryzura utrzymuje się dłużej, włosy są puszyste. warto spróbować Smile
Powrót do góry
SugarbabyLove

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecajcie jej pianek ani wosku ! zwariowaliście czy co...? od wosku się kleją i tłuszczą włosy a od pianek sztuwnięją i wysuszają.. strasznie szkodzi to włosom!
Lepiej zmienić faktycznie odżywkę na taką która dodaje objętości włosom a i szampon zmień na ziołowy delikatny który odświeży i nie przetłuszczy włosów.
Powrót do góry
kaczkjus
Site Admin

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SugarbabyLove napisał:
nie polecajcie jej pianek ani wosku ! zwariowaliście czy co...? od wosku się kleją i tłuszczą włosy a od pianek sztuwnięją i wysuszają.. strasznie szkodzi to włosom!

nie myl zwykłych pianek z tymi, które dodają objętości...
pianki, woski, czy pasty dodające objętości nakłada się w bardzo małej ilości i tylko u nasady, one nie wysuszają włosów.
Powrót do góry
matylda.miauczynska

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 9:57 am    Temat postu: Po ratunek dla włosów Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, czy interesują Cię masaże kraków czy pielęgnacja włosów, sprawdź ofertę dobrego salonu kosmetycznego, tam rozwiążą wszelkie Twoje problemy.
Powrót do góry
Blondina79

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam strasznie słabe włosy, proszę o namiar na jakąś klinikę we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Danny

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem z moimi włosami :/ Po zastosowaniu szzampou sa tłuste. Czy powinienem zgłosić sie do jakiegoś lekarza czy zastosować jakiś droższy szampon? http://sortownia-odpadow.pl
Powrót do góry
BordkowskMaria

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba po zastosowaniu odżywki... Szampon myje je z tłuszczu.

_______
włókna polipropylenowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
melani

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie jak Ty. Włosy mi sie przetłuszczają jak użyję odżywkę oraz maskę. Próbowałam olejowania ale również je obciążało. Odkryłam za to w ostatnim czasie fajną maskę, która nie obciąża włosów oraz ma działanie wzmacniające i to w śmiesznej cenie w Biedronce. Jest to maska Perfect Me. Są w niewielkich saszetkach, wypróbowałam dwie ( poza tą do włosów farbowanych bo mam swoje naturalne) oraz przypadła mi do gustu zielona z olejkami. Możesz sobie sprobować.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piękne Włosy Strona Główna -> Pielęgnacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: