Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
david

Doczy: 07 Cze 2006

PostWysany: Pi Pa 06, 2006 10:10 pm    Temat postu: naturalne przyciemnienie wosw??? Odpowiedz z cytatem

witam jestem David mam 18 lat mj problem na tym e mam troszke rudawe wosy taki ciemniejszy rudy ;(
farbuje si przez to farbami na blond ale wiadomo e wiecznie si niemoge farbowac bo mi na koncu wosy wypadna Sad
i mam pytanie czy jest jaki sposob na to zeby przyciemnic swoj naturalny kolor wlosow ale zeby nieuzywac farb ani zadnych szamponow s moze jakies zabiegi laserowe ??? czy co w tym stylu?? chodzi mi o taki zabieg po ktrym moj naturalny kolor sie przyciemni na stale czyli ze nawet po cieciu wosw moj prawdziwy kolor nie powroci ..jest cos takiego mozliwego???
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Sponsor forum

Wysany:     Temat postu: Reklama Google

Powrt do gry
danfryz

Doczy: 09 Kwi 2006
Skd: poland

PostWysany: Pi Pa 06, 2006 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie wynalezli jeszcze czegos takiego i nie sadze aby w najblizszych paru latach sie to udalo .nie polecam ci roniez przycimniania wlosow bo odrost bedzie wygladal fatalnie .pozostalbym przy tym rozjasnianiu i zapewniam cie ze jesli wlosy bda rozjasnione u dobrego fryzjera dobrymi preparatami to wlosy pozostana takie jakie sa .nie wypadna ci .
Powrt do gry
david

Doczy: 07 Cze 2006

PostWysany: Sob Pa 07, 2006 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acha rozumiem:)
a korzystajc z okazji e tutaj jestescie tak obeznani w temacie wosw to... mam jeszcze jedno pytanko:)
syszaem e s jakie szampony czy co ktory po kilku myciach przyciemnia kolor???
Powrt do gry
danfryz

Doczy: 09 Kwi 2006
Skd: poland

PostWysany: Sob Pa 07, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o takie szampony do mycia wlosow to sa takie ktore w skladnikach maja substancje ktore np neutralizuja zloty odcien przy wlosach blond i brazujace wlosy ciemne ale nie takie ktore przyciemniaja .chyba ze chodzi ci o szamponetki koloryzujace ale niestety na takich nieprofesjonalnych produktach sie nie znam bo nie stosuje .
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pikne Wosy Strona Gwna -> Koloryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

↑ Wr na gr