Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
ABY WŁOSY SZYBCIEJ ROSŁY???
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
syla

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:18 pm    Temat postu: ABY WŁOSY SZYBCIEJ ROSŁY??? Odpowiedz z cytatem

HEJ KOCHANI Surprised zapuszczam włosy, ale bardzo powoli mi rosną - ok. 1 cm na m-c. Czy są jakieś metody aby włosy szybciej rosły? Czy witaminy i kapsułki wpływają na szybszy porost włosów? A jezeli tak to prosze o konkretne nazwy produktow. BARDZO PROSZE O RADE GDYZ BARDZO MI NA TYM ZALEZY Exclamation Z GORY DZIEKUJE ZA SZCZERE RADY POZDRAWIAM Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sponsor forum

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Davids

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mango... ^^ <joke> Very Happy Razz
Powrót do góry
syla

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej myślalam ze to forum sluzy do udzielania sobie rad nawzajem a nie do wysmiewania sie wiec jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to przynajmniej sie nie nasmiewaj Exclamation oj bardzo nieladnie z twojej strony Exclamation Exclamation Exclamation a myslalam ze mam do czynienia z ludzmi inteligentnymi Question
Powrót do góry
madziulka1605

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemka w sumie zaciekawił mnie twoj temat...mam ten sam problem,włosy wolno mi rosna i do tego wypadają ale mamaporadziła mi zebym łykała codziennie jedną kapsułkę skrzypowity i w sumie zażywałam przez 2 miesiące i moje włosy stały się silniejsze,nie wypadało ich już tak duzo a chyba by włosy szybciej rosły to trzeba je wzmocnić od podstaw i dać im witaminy do tego by mogły szybciej rosnać!!!acha i wydaje mi sie ze wlaśnie tak przeciętnie włosy rosną co miesiac ok 1 cm wiec bedziesz musiała wytrwać i poczekać ale nie jestem pewna:)papa
Powrót do góry
syla

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka madziulka Smile dzieki za rade ja tez teraz zazywam skrzypowite i zobaczymy jakie beda efekty Question niedawno dowiedzialm sie ze wlasnie witaminy z wyciagiem ze skrzypu polnego i pokrzywy w niewielkim stopniu wplywaja na szybszy wzrost wlosow i to mnie pocieszylo. Niedlugo SAME PRZEKONAMY SIE CZY TO PRAWDA. A mam nadzieje ze tak. A SWOJA DROGA TO TRZEBA SIE UZBROIC W CIERPLIWOSC, BO ZEBY MIEC DLUGIE WLOSY TO TRZEBA DLUGO CZEKAC. POZDRAWIAM Wink
Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest ze tabletki na wzmocnienie wlosow skory i pasnokci ktore zawieraj skrzyp polny wzmacniaja wlosy i pobudzaja do ich szybszego porostu ale wiem od moich klientek ze wzmacniaja sie wszystkie wlosy a nie tylko te rosnace na glowie i to czasami staje sie ich problemem .wazna jest rowniez profesjonalna pielegnacja wlosow aby konce byly zdrowe .wtedy nie trzeba ich czesto podcinac i dzieki temu beda dlugie .
ps. ludzie inteligentni rowniez zartuja wiec wez to na smiech .ja rowniez czesto moim klientka kiedy wymagaja ode mnie czegos czego nie da sie osiagnac to zartuje ze takie rzeczy to tylko w ERZE jej zrobia .
Powrót do góry
Davids

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

syla - co sie na żartach nie znasz... Wink wrzuc na luz i badz BAMBOOCHA Very Happy Wink
danfryz napisał:
ps. ludzie inteligentni rowniez zartuja wiec wez to na smiech .ja rowniez czesto moim klientka kiedy wymagaja ode mnie czegos czego nie da sie osiagnac to zartuje ze takie rzeczy to tylko w ERZE jej zrobia .

I ot jak czlowiek madrze powiedzial... Wink
pozdRo...
Powrót do góry
Joasia

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 3:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak poważnie to nie mamy większego wpływu na szybkość wzrostu włosa, możemy jednak pomóc im , żeby do pożądanej nam długości, nie wypadły, nie kruszyły się. Jedną ze znanych serii jest seria przeciwko wypadniau włosów REVLON. Intragen 5 ( 5 składników) powodują blokowanie wydzielania enzymu odpowiedzialnego za obumieranie komórek mieszka włosowego. Dodatkowo, pobudzają naczynia krwionośne na skórze głowy przez co włos trzyma się mocno i nie wypada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
magdula

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 5:44 pm    Temat postu: co zrobić żeby rosły szybciej?! Odpowiedz z cytatem

Hej! ostatnio udałam się do fryzjera, żeby podciąć włosy, ale niestety Pani fryzjerka była jakaś niezbyt i zamiast podciąć ścięła mi na krótko. Teraz nie mogę na siebie patrzeć, czy macie jakiś sposób żeby szybciej rosły??? Crying or Very sad
Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 6:18 pm    Temat postu: Re: co zrobić żeby rosły szybciej?! Odpowiedz z cytatem

magdula napisał:
Hej! ostatnio udałam się do fryzjera, żeby podciąć włosy, ale niestety Pani fryzjerka była jakaś niezbyt i zamiast podciąć ścięła mi na krótko.
yd
Ciężko mi zrozumieć jak do tego doszło.
Aby włosy szybko rosły potrzebne jest odpowiednie odżywianie - lub np łykanie specjalnych suplementów diety np Silica, Vitapil, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trzpiociak

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie ja tez chce zeby wlosy mi szybciej rosly czy wiesz moze co z zywnosci jest wskazane bo zadnych tabletek lykac na pewno nie bede
Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.pieknewlosy.pl/dieta-dla-wlosow.html
Powrót do góry
<DjEmi:*>

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 8:01 pm    Temat postu: Jak szybko rosna wlosy? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie chce sie dowiedziec jak szybko rosna wlosy w ciacu miesiaca? Ja mam wlosy do ramion i chcialabym zapuscic i nie wiem ile mam ich nie odcinac Smile odpiszcie prosze

POZDRO Smile
Powrót do góry
880198981

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Włosy rosną z tempem ok 1cm miesięcznie, u niektórych 1,5cm. " - cytuję Fryzjer'a Smile
Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

880198981 napisał:
"Włosy rosną z tempem ok 1cm miesięcznie, u niektórych 1,5cm. " - cytuję Fryzjer'a Smile

Dokładnie. To sprawa indywidualna, jednym rosną szybciej, innym wolniej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piękne Włosy Strona Główna -> Pielęgnacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: