Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania
Gość

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 9:13 pm    Temat postu: jak czesto mozna farbowac wlosy? Odpowiedz z cytatem

jeszcze tydzien temu miałam dosyć mocno rozjaśnione włosy przez pasemka, chcąc to zmienic udałam się do fryzjera i poprosiłam o przefarbowanie mnie na średni blond (chcialam osiagnąć jednolity kolor - średni blond), ale nie wyszło tak jak bym chciała, tzn. teraz jestem raczej ruda, z prześwitami po pasemkach, nie ma jednolotego koloru, kiedy ponownie mogę udać się na farbowanie, żeby nie zaszkodzić wlosom? dodam, ze fryzjerka użyla wloskiej farby, niestety nazwy nie pamietam. mam jeszcze pytanie, które z farb w salonach są najlepsze???
Powrót do góry
Sponsor forum

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 10:45 pm    Temat postu: farbowanie Odpowiedz z cytatem

aby osiagnac jednolity kolor z balejazu to trzeba sie troche napracowac .fryzjerka nalozyla ci pewnie farbe na calosc i liczyla na cud .ale niestety nie nastapil .wlosy najpier nalezalo pofarbowac na jasny miedziany aby wyrownac brakujacy cieply pigment we wlosach blond .na tych ciemnych kolor by sie nie zmienil .nastepnie trzeba bylo polozyc kolor jak najbardziej zdlizony do tych ciemnych .nie wyszedlby zupelnie jednolity bo to niemozliwe ale kolor nie wymywalby ci sie z tych jasnych na zloty tak jak to jest teraz .ja uzywam w mojej pracowni fryzjerkiej farb firmy FAROUK sa to farby bezamoniakalne ale trwale i moglbym ci pofarbowac je na drogi dzien nie niszczac ich a pielegnujac je bo jest w nich zawarty naturalny jedwab .udaj sie prosze do dobrego fryzjera ktory ma pojecie o farbowaniu a cos ci poradzi .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania
Gość

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 8:21 am    Temat postu: farbowanie Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedź, chętnie skorzystam z Twoich usług, ale nie wiem skąd jesteś, ja mieszkam w Gdańsku i nie mogę trafić na na prawdziwego profesjonalistę, może masz jakieś namiary???
Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 9:47 pm    Temat postu: danfryz Odpowiedz z cytatem

oto namiary na mnie www.zadurski.pl
Powrót do góry
ania
Gość

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 8:20 am    Temat postu: dziekuje Odpowiedz z cytatem

dziekuje ze kontakt, wczoraj wymylam wlosy w szamponie (średni brąz) rudego nie ma, zdaje sobie sprawe, ze to tylko starczy na 6 myc, w tej chwili biore pod uwage opcje wyprawy do ciebie na koloryzacje, pozdrawiam.
Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piękne Włosy Strona Główna -> Koloryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: