Menu Forum

»FAQ
»Szukaj
»Grupy
»Rejestracja
»Zaloguj
Powstrzymac wypadanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelineczkaa

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 5:30 pm    Temat postu: Strasznie wypadają Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co mam zrobic.Strasznie wypadają mi włosy.Przy kazdym ich dotknieciu wypadają.Uzywam szamponów z czarnej rzepy i łykam skrzyp.Nie wiem po jakim czasie to zadziała i czy w ogóle zadziała. Sad Sad Sad Znacie jakies sprawdzone kosmetyki czy tabletki które by mi pomogły? Niestety je farbuje i byc moze to dlatego.Jest jakis inny sposób zeby nie wypadały i mogłabym je dalej farbowac?Pomózcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sponsor forum

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policz ile wypada Tobie włosów, jeśli włosy są długie to kępka kilku włosów wydaje się bardzo duża. W większości przypadków liczba ta nie przekracza 100 dziennie a to jest normalny tryb, bo na ich miejsce wyrastają nowe włosy.
Co innego gdy włosy się kruszą, a rozróżnić wypadanie od kruszenia jest dość trudne dla osoby nie zajmującej się fryzjerstwem. Kruszenie może być następstwem złej pielęgnacji, nieumiejętnej koloryzacji, zbyt mocnego rozjaśniania, itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danfryz

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlosy ktore wypadaja maja z jednej strony taka biala kuleczke .moze byc wiele przyczyn wypadania i kruszenia wlosow .jesli sie krusza to trzeba dzialac zewnetrznie a jesli sa cale to moze byc to spowodoane zlym odzywianim ,choroba badz niewlasciwym traktowaniem wlosow bo moze zbyt agresywnie sie z nimi obchodzisz i je np. wyrywasz przy myciu i czesaniu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelineczkaa

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypada mi na pewno więcej włosów dziennie niz tylko 100:(Nie kruszą sie bo z jednej strony mają białą kuleczke.Co powinnam zrobic?Udac sie do dermatologa?Czy znacie jakies sprawdzone odżywki?Boje sie ze niedługo bede łysa(SadSad
Powrót do góry
danfryz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro wypadaja cale to zadna odzywka nie pomoze bo to sie dzieje wewnatrz .idz najlepiej do dermatologa .moze to brak jakis witamin albo zle odzywianie jak juz wczesniej pisalem .
Powrót do góry
kina_tczew

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farbowałaś włosy może ostatnio? Dermatolog przepisze Ci pewnie płukankę do przemywania skóry głowy na początek, ktora powinna pomóc. Jeśli nie szukaj odpowiedzi w organiźmie.
Powrót do góry
Lenka27

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zaburzenia pochodzenia hormonalnego (???) Odpowiedz z cytatem

Nie jestem specjalistą w tym temacie, ale bywa tak że zaburzenia hormonalne w organiźmie kobiety mają wpływ na wypadanie włosów. Szczególnie zły wpływ mają androgeny, ale to już trzeba badań i lekarza endokrynologa. Może masz doczynienia z jakimiś tabletkami (antykoncepcyjne zawierają zazwyczaj zestaw 2 różnych hormonów) oże są nieodpowiednio dobrane..(???) Rozważ i te kwestię. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Rolling Eyes
Powrót do góry
ewelineczkaa

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety je farbowałam i farbuje nadal juz nie wiem co robic z nimi tym bardziej ze brzydko wyglądają;/ Sad
Powrót do góry
najwka

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiem.Mi sie wydaje ze tu problem tkwi w odżywianiu.Mi tez włosy wypadały,strasznie.Być może to było z braku pewnych witamin.Wcześniej dbałam o to,ale teraz doszło mi kilka obowiązków przed świętami i poprostu nie miałam czasu.Jadłam na mieście,owoców prawie w ogole.Zmieniłam diete,zaczełam jesc duzo owoców(szczegolnie mandarynki) po 3 kg dziennie,nie licząc jabłek.Pijam soki z marchewki-takie produkcji domowej-sokowirówka.Mam tą diete juz od tygodnia,włosy mi wypadają w małych ilościach,dodatkowo poprawiła sie kondycja skóry,włosów i poprawił się metabolizm,a z tym chyba cięzko po świętach.. więc polecam !Smile nic sie nie stanie jak pojemy troszke owoców:)
Powrót do góry
najwka

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A apropo Skrzypu.Wypułkuje witamine B1,więc przy jego dłuższym stosowaniu warto ją zażywać.Pozatym trzeba sobie robić przerwy w zażywaniu tego cudownego antidotum ponieważ przy dłuższej mecie..zwyczajnie przestaje on działać:)
Powrót do góry
Joasia

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danfryz, jeśli włosy się kruszą to znaczy, że zostały przerwane wiązadełka w trzonie włosa, więc działanie z zewnątrz nic nie pomoże, kruszenie najczęściej spowodowane jest częstym oddziaływaniem środków chemicznych na włosy, które za każdym razem osłabiają je. Jeśli włosy już się kruszą, są niestety tak naprawdę nie do odratowania, , należałoby troszkę wcześniej postarać się o to aby się nie kruszyły, polecam Intensywną kurację naprawczą Maxi reconstruktor, dostępny w ampułkach lub jako serum (jeśli chodzi o końcówki) marki Revlon, lub serię SENSOR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
danfryz

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JOASIA przeciez ewelineczkaa napisala ze jej wypadaja cale wlosy a nie ze sie krusza .przeczytaj uwazniej wszystkie posty .
Powrót do góry
bengo1

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:50 pm    Temat postu: Włosy słabe wypadające i czy można stosować 2 szampony Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem od dłuższego czasu moje włosy są słabe szybko przetłuszczają się i wypadają, miałem też łupież. Postanowiłem coś zrobic i zakupiłem szampon przeciw wypadaniu włosom taki http://www.nokaut.pl/oferta/vichy-dercos-szampon-wzmacniajacy-200-ml.html
jest on do częstego stosowania myję nim głowę co drugi dzień do tego chcę kupić szkrzyp polny http://www.kulturystyka.shl.pl/product_info.php/products_id/830?osCsid=680ef8d

dawkować dzwie tabletki dziennie i jeszcze odżywke do włosów z czarnej rzepy http://www.dieta.istore.pl/sklep,180,,,03,--zakupinpl--,pl-pln,323461,0.html
Chciałbym odżywke stosować co drugi dzień zaraz po umyciu włosów szamponem z vichy.

Teraz moje pytanie czy można stosować tą odżywke razem z tym szamponem, czy nic się nie stanie i czy to dobre polonczenie? DZIĘKUJĘ
Powrót do góry
shogomad

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej nie powinno się coś stać Smile)
Powrót do góry
Fryzjer
Site Admin

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzyp możesz jak najbardziej brać, chyba że masz jakieś przeciwwskazania (patrz na ulotce danego preparatu).
Co do odzywki to tam jest napisane że powinno się ją pozostawić - nie spłukiwać, ja to stanowczo odradzam i proponuje spłukiwać odżywkę po ok 5 minutach, często pozostawienie odżywki kremowej prowadzi do łupieżu, przetłuszczania się włosów i podrażnień skóry głowy. Tak więc jeśli zdecydujesz się na używanie tej odzywki lepiej ja spłukuj po kilku minutach, a jeśli chodzi o połączenie tego szamponu i odzywki to nie widzę żadnych przeciwwskazań.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Piękne Włosy Strona Główna -> Pielęgnacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: